Дошка оголошень Cowboy Alley

Про замовника: діяльність австралійської компанії Cowboy Alley пов'язана із продажем худоби, обладнання, нерухомості та всім, що стосується фермерства.

Завдання: розробка порталу у форматі дошки оголошень.

На головній сторінці нашого сайту терплячі та цікаві користувачі, швидше за все, дісталися інформації про географію наших замовників. Щоб не бути голослівними, ми додаємо до наших слів майже матеріальне підтвердження: англомовний портал, розроблений для наших клієнтів з Австралії.

Разработка сайта доски объявлений Cowboy Alley

Користувачі з Австралії мало чим відрізняються від слов'ян, для них важливі юзабіліті та дружній інтерфейс. Компанія Cowboy Alley розміщує на своєму сайті оголошення не тільки про продаж тварин, техніки, нерухомості, спеціального одягу та аксесуарів, але й про надання послуг коваля, хіропрактика для коней, викладача фехтування та багато іншого. Все це розмаїття сфер покупок вказано у розділах та підрозділах меню зліва. Основні категорії також мають значки-позначення того чи іншого виду товарів, що дозволяє швидко орієнтуватися в асортименті і легко «бродити» по каталогу. До кожного товару чи послуги можна додати не лише докладний опис та фото, але також за потреби та відео.

Дизайн страницы каталога

Портал розрахований на велику кількість відвідувачів та неабиякі навантаження, оскільки він розроблений за принципом дошки оголошень з аукціоном. Користувачі можуть, як публікувати оголошення з мінімальною бажаною ціною за лот (товар), так і виступати в ролі покупців, підвищуючи ставки за скакуна, що сподобався, або бика.

Создание страницы товара

Дуже корисний для аудиторії сайту розділ з порадами від експертів, де справжні знавці своєї справи будуть надавати платні, але слушні поради та докладні консультації з питань фермерського бізнесу, тваринництва та змагань.

Создание страницы с вопросами к экспертам