Accetto -
інтернет-магазин жіночих сумок

Завдання – провести редизайн інтернет-магазину, розробити стильний дизайн сайту з урахуванням сучасних вимог usability, удосконалити адаптивну версію сайту, провести заходи щодо збереження SEO-показників сайту.

00 About the project

Дизайн сайту виконаний у стилі мінімалізму. Увага відвідувача акцентована не на дизайні сайту, а на його вмісті - найкращі пропозиції сумок та аксесуарів, новинки, знижки, вся інформація про товари.Особливу роль у дизайні сайту ACCETTO відіграє контраст, він досягається за допомогою колірних акцентів, стратегічно розташованих так, щоб максимально сконцентрувати відвідувача на головному, а також завдяки візуальній ієрархії за допомогою протиставлення шрифтів та фону.

01 All pages
02 Homepage Design
Desktop

Homepage
Resolution: 1590px

03 Category Design
Desktop

Homepage
Resolution: 1590px

Зручний підбір товарів реалізований за допомогою впровадження сайту системи фільтрації. Модниці мають можливість підібрати сумку за кольором, брендом і вкластися в запланований для витрат бюджет. Таким чином, отримані додаткові сторінки сайту, які використовуються для SEO-просування.

04 Mobile design of main pages
Mobile
05 Product page design
Desktop

Product page
Resolution: 1590px

06 Personal Area and checkout design
Desktop

Log in / Sign in and checkout pages
Resolution: 1590px

На сайті впроваджено неявну реєстрацію клієнтів, особисті кабінети та програму лояльності. Інформація для клієнтів інтернет-магазину реалізована за допомогою SMS.