Montserrat

main page

Головна сторінка

Унікальною особливістю сайту BotanicSession є його здатність привертати увагу користувача, що було досягнуто за допомогою повноекранного відеофону, який використовується як бекграунд на головній сторінці.
Також сайт якісно відрізняє від конкурентів мінімалістичний дизайн та розташування значущих елементів навігації на якірних лініях та точках, що візуально розвантажує сторінку та робить її зручною для сприйняття.

01

02

Сторінка Ландшафтні будинки

Основна послуга компанії - це будівництво ландшафтних будинків під ключ, тому цій сторінці було приділено особливу увагу. Сторінка реалізована у форматі “landing page”, щоб потенційні клієнти могли ознайомитися з усією важливою інформацією та прикладами робіт в одному місці.
EARTH HOUSES - Earth shelter, так буде правильно.

earth houses

services

Сторінка Послуги

На сторінках послуг реалізовані інформаційні блоки з усією необхідною інформацією - інформація про послугу, фотогалерея та форма для оформлення заявки. Для кожної окремої послуги є власна сторінка з унікальною формою зворотного зв'язку

03

04

Сторінка Технології
Сторінка технологій розділена на навігаційну та інформативну, що дозволяє ознайомитись з усіма технологіями компанії на одному екрані. Для кожної окремої технології використовується окреме тло для привернення уваги користувачів.

technology

about us

Сторінка Про нас
Ця сторінка повинна повністю показати весь досвід та авторитет компанії, з чим вона чудово справляється, розкриваючи унікальні послуги, досвіду та новаторські рішення компанії.

05

Інші сторінки та Pop-Ups

Сайт повністю відповідає новітнім тенденціям веб-дизайну - використані модальні вікна на інтерактивних елементах, присутня інтерактивна карта та сторінка 404 реалізована так, щоб користувачеві хотілося залишитися на сайті, а не вийти з нього.

Спасибі за перегляд!