Логотип компанії Ton Ange

Про клієнта: Ton Ange – виробник ексклюзивного хрестильного одягу із дорогих якісних матеріалів.

Завдання: створення статусного та водночас ніжного логотипу.

Довгий шлях до розробки ідеального рішення для наших клієнтів пройшов пошук візуальних асоціацій та аналіз конкурентів. Серед вивчених логотипів особливо яскраво простежувалися дві тенденції.

Перша апелювала до традицій англійського канцелярського листа, до так званих «рукописних» ажурних шрифтів епохи бароко з великою кількістю розчерків та декоративних деталей. Обриси таких фірмових знаків виражають розкіш та граціозність.

Анализ конкурентов при изготовлении логотипа

Друга – це статусні логотипи, набрані переважно великими літерами з використанням суворих шрифтів типу антикви або гротеск.

Процесс разработки дизайна логотипа

Дотримуючись балансу між химерністю Ренесансу та аскетичності модерністського шику, ми отримали фірмовий знак, від якого віє теплом і турботою. Великі літери надають логотипу м'якість, вишуканість та легкість, властиву продукції компанії. Інші літери, набрані «стрічковою антиквою», покликані підкреслити респектабельність та стабільність бренду. У фірмовому знаку вгадуються обриси ангела-охоронця та геральдичної лілії – символу величної чистоти та чесноти, а плавні вигини його форми відображають лагідну опіку та чуйне заступництво.

Дизайн логотипа для компании Ton Ange