Інтернет-магазин мережного обладнання Center-Link

Логотип VARAN GROUP

Про клієнта: Компанія Varan Group надає комунальні послуги та електромонтажні роботи для інших компаній. Основним видом діяльності є прочищення зовнішніх мереж каналізації.

Завдання: Розробити суворий та водночас інтуїтивно зрозумілий логотип, обіграти графічно назву "Варан" у знаку логотипу

Ми розпочали пошук графічної мови – промалювали ескізи ящера, розпочали підготовчу роботу з друкарні.

Логотип VARAN GROUP: Логотип є написом авторським шрифтом - стійкий напівжирний гротеск. В основі форм бука "V" і "A" лежить парабола, що надає контуру особливої пластичності та динамічності. Знак є стилізованою морду варана. У логотипі успішно чергуються прямі та округлі елементи.

Корпоративний знак: Стилізована морда варана ґрунтується на плавності параболи, а силует повторює повернену букву "V" на 90° - це створює графічну риму в логотипі. У стилізації відображено око рептилії та висунуту мову.

Корпоративний блок: Є поєднанням знака логотипу та супровідним підписом (може бути слоган або вказівка сфери діяльності, або іншої інформації).

Велика буква "V" будується на основі параболи. Контур цієї кривої нагадує силует морди варана, що загалом створює характерний стиль логотипу. Усі елементи підпорядковані цьому плавному та граціозному контуру. Літери "V" і "A" вписуються в квадрат - це дозволяє вдало комбінувати зі знаком, який має у своїй основі квадрат.