Редизайн сайту компанії «POLYSTAR»

Про клієнта: «Polystar» – компанія, що динамічно розвивається і спеціалізується на реалізації обладнання, інструментів і витратних матеріалів для ювелірної та стоматологічної промисловості. Компанія має налагоджені контакти з обміну досвідом та технологіями зі своїми партнерами з Данії, США, Італії, Сінгапуру, Німеччини, Іспанії, Туреччини, Іспанії, Польщі.

Завдання: розробити лаконічний, зручний та логічно структурований дизайн сайту.


Разработка сайта компании Polystar

Попередня плідна співпраця з рестайлінгу логотипу підштовхнула компанію «Polystar» до нових змін – редизайну сайту. Справді, непорядок: логотип новий, а сайт старий.

Одна з переваг компанії «Polystar» – асортименти продукції в 2 тисячі найменувань – став одночасно і головною труднощами при розробці нового дизайну сайту. Нашим фахівцям довелося чимало попрацювати над перегрупуванням категорій і сортуванням товарів, але гра коштувала свічок або в нашому випадку - зіпсованих букв на комп'ютерній клавіатурі.

Создание страницы каталога сайта

Меню в лівій частині сторінки містить 20 категорій та зроблено за аналогією з відомими зручними інтернет-магазинами. Переходячи в категорію "Обробка поверхонь" і далі в підкатегорію "Галтування", користувач бачить лише підкатегорії цього розділу. Таке рішення благотворно впливає на цілісність сприйняття товарів та не перевантажує відвідувача сайту непотрібною інформацією. Повернутися до списку категорій на головній сторінці можна завдяки вікну «Весь каталог товарів». Якщо навіть після всіх наших старань необхідний товар за категоріями знайти не вдається, то помітна кнопка «Пошук» виручить вас у цю важку хвилину.

Дизайн страницы продукции компании Polystar

Всі сторінки виконані в сірому, блакитному та білому кольорах, що також дозволяє концентрувати увагу відвідувача на продукції компанії та відповідно правильно розставити акценти.

Разработка корзины для сайтаДизайн формы входа в личный кабинет

Замовники оцінили велику роботу, зроблену «акулами» і незабаром у нашому портфоліо з'явиться новий проект – айдентика для компанії «Polystar».