Редизайн сайту пластичної хірургії ВІРТУС

Про замовника: інститут пластичної хірургії ВІРТУС – найбільший в Україні медичний заклад, який займається проблемами естетичної медицини. У Харкові фахівці клініки проводять консультації щодо своїх послуг у наступних напрямках: косметологія, лазерні технології, пластична хірургія, стоматологія, урологія, гінекологія, ЛОР-хірургія.

Завдання: редизайн харківського сайту інституту пластичної хірургії ВІРТУС.

Сайт-візитка клініки пластичної хірургії виконано на базі нашої спеціальної пропозиції «Просте рішення». З огляду на особливості послуг, що надаються, вибір такого формату інтернет-представництва цілком виправданий і включає всі найважливіші для консультаційного центру в Харкові розділи.

Создание сайта института пластической хирургии ВИРТУС

Інформативний слайдер добре поєднується з колірним рішенням сайту, виконаним у класичних для уніформи медичних працівників відтінках: білому та зеленому. Нічого зайвого та водночас максимум корисної інформації. Відвідувачі можуть ознайомитися не тільки з прайсом цін та основною інформацією про всі процедури, що проводяться в клініці, але також переглянути пам'ятку пацієнта, в якій зібрані слушні поради та рекомендації для майбутніх клієнтів.

Дизайн страницы памятки пациентам