Реклама у соціальних мережах

01

FACEBOOK

Соціальна мережа №1 у світі. Широкі можливості для бізнес промоції. Багатий вибір форматів реклами.
02

INSTAGRAM

Ідеальний майданчик для реклами товарів та послуг жіночої та молодіжної аудиторії.
03

LinkedIn Ads

Понад 750 мільйонів активних професіоналів. Націльте свою аудиторію ними за назвою посади, функції, галузі.

Що можуть дати соціальні медіа бізнесу?

Обговорити проект
  • Поширення бренду та залучення нових клієнтів. Причому зі швидкістю соціальних мереж. Запропонувавши свою сторінку у facebook своїм 100 друзям, ви точно знаєте, що вони її переглянуть. А якщо сторінка цікава і заслуговує на увагу, то друзі запропонують цю сторінку своїм друзям, друзям друзів тощо.
  • Контакти з клієнтами та соціалізація бренду. Ваша сторінка в соціальних медіа стає місцем для діалогу з клієнтами, тут можуть задати питання, що цікавить, і залишити відгук. Розвинена сторінка компанії з розгорнутими відповідями на запити клієнтів формує у них позитивні емоції та формує більш лояльне ставлення.
  • Додаткове джерело трафіку вашого сайту. На ваш сайт починають приходити відвідувачі із соціальних мереж — vkontakte, twitter, facebook.
  • Збільшення продажів. Розгорнута інформація про компанію у соціальних медіа викликає довіру та стимулює збільшення продажів.

5 кроків до успіху в соцмережах

РОЗРОБКА МЕДІАПЛАНУ
Перш ніж розпочинати активну роботу із залучення передплатників, ми розробляємо медіаплан. Цей документ, по суті, є стратегією розвитку бізнесу в соцмережах. Від якості опрацювання цієї стратегії багато в чому залежить успіх просування у соціальних мережах Facebook, Instagram та інших.
СТВОРЕННЯ АККАУНТУ
Якщо облікового запису ще немає, ми створимо його і проведемо первинну настройку. Завантажимо аватарку, зробимо привабливий опис.
У Facebook задамо важливі розділи бізнес сторінки, а в Instagram підберемо хештеги, що працюють, для популяризації акаунта. Зв'яжемо існуючі облікові записи для отримання кращого результату, наприклад - Facebook і Instagram, Youtube і Facebook та інше.
ВЕДЕННЯ СТОРІНКИ
Наші фахівці будуть вести вашу сторінку згідно з затвердженою стратегією медіаплану - розміщувати пости, спілкуватися з передплатниками.
При розміщенні постів використовується як унікальний фото і відео замовника, так і підбирається вдалий матеріал для розміщення.
НАВЧАННЯ СПІВРОБІТНИКА
Ми навчимо вас чи вашого співробітника всім секретам успішного ведення соціальних бізнес облікових записів.
Порадимо використовувати спеціальні програми та програми для залучення передплатників та привабливого оформлення постів для соцмереж.
ПРОКАЧУЄМО ВАШ АКК
Погодьтеся, зустрічають по одязі. А у разі соціальних мереж - за кількістю передплатників та якістю постів.
Тому ми проводимо первинне залучення передплатників до вашого облікового запису. Усі передплатники – реальні люди, не боти.
ЗАПУСКОМУ РЕКЛАМУ
Реклама у соціальних мережах здатна вирішити практично будь-яке завдання. Можна залучити користувачів на сайт, передплатників сторінки, запустити брендинг.
Чіткий націлення, адекватна вартість, лояльне ставлення користувачів — рекламу побачать лише ті, кому цікава.

Замовити маркетинг у соціальних мережах (SMM, SMO)

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Ключові клієнти

Наші клієнти знаходяться в наступних країнах:
Україна, США, Канада, Польща, Австралія, Великобританія, Болгарія, Бельгія, Іспанія, Швейцарія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Англія, Румунія, Латвія, Литва, Естонія, Казахстан, Саудівська Аравія, ОАЕ, Оман, Йорданія, Ліван, Пакистан, Індія, Таїланд, Лаос, В'єтнам, Малайзія, Індонезія, Філіпіна, Мексика, Чилі, Бразилія, Колумбія.

Переваги роботи з нами

Задоволених клієнтів
300+
Років досвіду
13+
Готових проектів
130+
23432+