Інтернет-магазин інструментів Ключик

Про клієнта: Інтернет-магазин Ключик спеціалізується на продажу професійного інструменту, обладнання, аксесуарів та автозапчастин.

Під час створення інтернет-магазину Ключик ми поєднали зручну навігацію та стильне візуальне відображення технічної сфери діяльності компанії.

Головна сторінка


Головна сторінка виконана в соковитих кольорах та побудована за принципом landing-page.
Головна сторінка інтернет-магазину сама по собі продає. Спеціальні пропозиції, новинки та акції, а також спливаюче меню з усіма категоріями продукції – все можна знайти тут.

Каталог


Незважаючи на величезний асортимент інтернет-магазину, було реалізовано зручний та лаконічний каталог, завдяки якому користувач зможе знайти серед сотень категорій саме те, що шукав. А для вирішення питання з usability за каталогом товарів ми використовували мегаменю. Зручна навігація за каталогом забезпечує швидке знаходження потрібного товару та підвищує конверсію сайту.

Сторінка категорії


Сторінка категорії реалізована так, що наочно відображає представлені товари та дозволяє користувачеві з легкістю орієнтуватися на сайті та здійснювати покупки.

Сторінка товару


Сторінка товару містить усю необхідну інформацію про виріб, а також пропозицію товарів бестселерів. По кожному представлені докладні характеристики, відгуки, оцінки, блок схожих товарів, позначки інформери. Ключовою особливістю цієї сторінки є її простота у поєднанні з маркетинговими акцентами, завдяки чому вся увага користувача зосереджується на суті пропозиції інтернет-магазину.

Модальні вікна


Модальні вікна підходять для вирішення великої кількості завдань, таких як виведення форм реєстрації, рекламних блоків, сервісних повідомлень, завдяки чому забезпечується інтерактив із відвідувачем інтернет-магазину.