Студія акваріумного дизайну Aquarium Classic

Корпоративний сайт компанії Aquarium Classic

Про клієнта: Студія акваріумного дизайну Aquarium Classic — багатопрофільна компанія з повним циклом послуг зі створення та супроводу водних об'єктів «під ключ».

Завдання: Розробка корпоративного сайту з ексклюзивним дизайном, що передає Дух Компанії, впровадження креативних ефектів та нестандартних дизайнерських елементів. Яскраве, але зрозуміле уявлення компанії, її послуг та продуктів.

Головна сторінка

Усі сторінки сайту мають конверсійну структуру з максимальним спонуканням відвідувача до здійснення цільової дії.

Головна сторінка коротко знайомить клієнтів з компанією, її особливостями, послугами, що надаються.

Тут використано креативні hover-ефекти, і parallax, і нестандартну мінімізацію меню — повний набір інноваційних дизайнерських рішень вміло втілених на сайті Aquarium Classic.

Про нас

Щоб максимально зручно для користувача надати всю інформацію про студію Акваріум Класік — на цій сторінці є велика кількість інфографіки та візуальних образів. А щоб побачити деталі з питань, що зацікавили, — досить просто навести курсор миші і під іконкою відразу з'явиться пояснення. Дуже зручно та економно!

Послуги, бюджети, продукти, портфоліо

Перший рівень розділів сайту має дуже витриманий стиль. Тут мінімум інформації (якраз стільки, щоб відвідувач міг вибрати необхідну рубрику та перейти далі), але при цьому, за допомогою змінних повноформатних бекграундів, дуже яскрава образна вистава кожної послуги, продукту, бюджету або альбому портфоліо.

Сторінка окремої послуги, бюджети, продукти,

Тут є все для потенційного клієнта: опис, приклади робіт, красива графіка та анімована верстка, можливість відправити заявку або одразу зателефонувати — ніхто не пройде повз таку сторінку без замовлення! 🙂

Альбом портфоліо

Після перегляду виконаних робіт, кожен, напевно, отримає справжню естетичну насолоду. Розділ "Портфоліо" у цьому всіляко допомагає.

Події

Завжди новини студії у розділі «Події». Тут вся корисна інформація зі світу акваріумного дизайну, звіти про виставки, цікаві проекти та просто статті на актуальні теми.

Контакти

http://aquarium.webakula.com.ua/contacts

Всі способи зв'язку зі студією представлені в розділі контакти. Тут же можна відразу відправити своє запитання і пропозицію через формальний зворотний зв'язок не залишаючи сайт.

Адаптивність

Незважаючи на всю складність та нестандартність сайту та структури його сторінок, він також чудово виглядає і на мобільних пристроях. Адаптивність дозволяє легко знайти всю потрібну інформацію і звернутися в компанію.

Адмінка

Абсолютно будь-яка деталь сайту (тексти, зображення, іконки, підказки… все-все) редагується через адміністративну панель настільки просто, що навіть ніколи раніше не працювавши з сайтами, можна з легкістю розібратися в його управлінні.

404

404 — Сторінка на якій ми сподіваємося, що буде дуже мало відвідувачів, але ті, хто її всі побачать, неодмінно продовжать свою подорож сайтом, а не пропадуть безслідно. Вона також хороша, як і весь сайт,

Заглушка

На час розробки нового сайту на домені компанії розмістили заглушку. Незважаючи на тимчасовий характер сторінки, вона дуже приваблива та інформативна, а отже жоден