portfolio_logo-wa1

Новий логотип студії Webakula

Ми раді вам представити наш новий логотип, який став більш лаконічним та сучасним! Прагнучи не тільки йти в ногу з часом, але на крок випереджати його, незмінним завжди залишаться цілі та завдання нашої згуртованої компанії – створювати якісні сайти та вирішувати будь-які завдання для бізнесу наших клієнтів!

Логотип спроектовано з авторських літер. Стилістично форми поєднують у собі м'який контур у округлих частинах і жорсткий у прямих та діагоналях. У побудові букв використовуються пропорції із сучасних гротескних шрифтів, які застосовуються, наприклад, у логотипі соціальної мережі Facebook. У написі використовуються малі літери, зберігаючи асоціації з минулим логотип.

Стилістика букв Плавність округлих елементів надає пластичності шрифту, вказує лояльний та відкритий характер. Жорсткість у прямих та діагоналях підкреслює конструктивність та раціоналізм. Ці дві якості вдало перетинаються в літерах «b», «u», що робить органічний і стильний напис.

Корпоративний знак Знак є геометрична побудова «акулього плавця» — символу компанії.

Побудова знака В основі побудови знака закладено квадрат, розміром рівним букві «u» у написі логотипу. Шляхом перетинів геометричних фігур, утворених розмірами квадрата, будується знак, геометрично грамотний і пов'язаний з пропорціями напису. Успішним чином перетнулися форма та контрформа, створивши досконалий знак.

Побудова додаткових символів На основі знака побудовано також символи, необхідні для ідентифікації підрозділів компанії, таких як «інтернет-маркетинг» та «айдентика».

Відстань між знаком і логотипом дорівнює половині квадрата, який вписується буква «u». Рекомендується залишати поля навколо логотипу рівні букві "u".