Логотип "Valery cashmere tricot"

Знак і логотип компанії з виробництва кашеміру. Повна назва компанії: Valery cashmere tricot.

Текстова частина логотипу
Назва фірми написана авторським шрифтом. У стилістиці написи простежуються асоціації з fashion-індустрією. Шрифт є світлим сучасним гротеском. Характерні діагональні штрихи в літерах «E» і «R» надають особливої, фірмової естетики. Ретельно вивірене відношення між основним словом "Valery" і супутнім йому "Sashmere tricot". У написі вдало контрастують округлі елементи літер "C", "O", "S" і "R" з твердими квадратними літерами "E", "H", "M".

Фірмовий знак
Знак заснований на класичному візерунку, який зустрічається на трикотажних виробах. Перетин діагоналей організовують самобутній візерунок «ромбики». У цьому вся знаку зчитується велика літера назви «V». Поєднання щільних плям та тонких ліній відповідають передовим тенденціям у графіку.

Побудова логотипу частина логотипу
Для побудови логотипу була спеціально розроблена модульна шкала на основі квадрата та прямокутника «золотого перерізу».
За допомогою складання та віднімання однієї фігури з іншої та розподілом на 2 сформувався ряд прямокутників.
Усі пропорції основних частин логотипу взяті з модульного ряду.

Фірмові кольори
У логотипі використовують два кольори: «червоний» і «зелений хром». Подібне поєднання асоціюється з теплом, затишком, домашнім каміном - це сприятливі асоціації для продукції компанії. Також є паралель з національними кольорами Італії, країна в якій знаходиться виробництво.