Створення landing page для фотографа

На сайті використано найновіші веб-технології та якісний UI/UX. Розробка проводилася з приголомшливою увагою до деталей, тому красиві тенденції дизайну лаконічно поєднуються із зручністю та високою продуктивністю.
01
www.tarasnagirnyak.pro

Головний
ЕКРАН

Широкоформатний слайдер доносить основний меседж лендингу – показати якість та емоції весільних робіт, а також відобразити професіоналізм самого фотографа.
02
Про мене
Факти,
переваги
Представлені факти та переваги, що відображають досвід та масштаб робіт, не залишаючи жодних сумнівів при виборі потенційними клієнтами весільного фотографа.
03
Мої праці
Портфоліо
Кожен знімок містить у собі живу емоцію, яку Ви легко зможете розглянути. Дивлячись на якісно відібрані весільні фотографії створюється відчуття, що перед очима проноситься вся весільна історія.
04
Вибираємо дату у календарі
Замовити фотосесію
Форма зворотного зв'язку реалізована у зручному та мінімалістичному форматі, що дозволить дуже просто оформити заявку будь-якому потенційному клієнту.
05
Відео
відгуки
Відгуки на сайті відіграють важливу роль, передаючи настрій, емоції та безпосередню думку про фотографа з вуст самих клієнтів. Один такий відгук дозволяє зробити з кожного клієнта найкращого продавця.
06
Зв'яжіться з нами
команда
та контакти
Реальні фото згуртованої команди – ще один бонус довіри відвідувача. Інтерактивну карту ненав'язливо доповнює форма зворотного зв'язку;)
07
Чуйний дизайн

Адаптивний сайт

Завдяки адаптивному дизайну сайт можна переглядати на різних пристроях, незалежно від формату екрану та дозволу – смартфонах, планшетах, ноутбуках і стандартних комп'ютерах. При цьому перегляд буде однаково зручним для всіх форматів.