Логотип «Валентина GLADUN»

У фірмовий блок входить корпоративний знак, основне написання логотипу та можливий слоган.

Основний напис логотипу
Виконана класичною венеціанською антиквою з авторським коригуванням символів. Напис набраний капітелю (великими літерами), що надає їй урочистості. Збалансовані міжлітерні відстані виконані у традиції латинської писемності. Характерною є літера «А», краплеподібний елемент на вершині букви надає м'якості та ніжності всього напису. Також літера «Е» має полегшений середній штрих, робить її граціозною.

Фірмовий знак
Знак являє собою правильний восьмикутник із округленими кутами, своєрідний символ спілки кола та квадрата. Усередині цієї фігури розташована лігатура з двох великих букв - назва компанії. Так само є каліграфічний розчерк, що робить знак більш естетично завершеним.

Основні пропорції логотипу
Як модульний елемент взятий квадрат зі стороною рівною ширині літери «N» у написі. Їм вивірені відстані між рядками, між словами та між знаком і написом. Розмір знака щодо напису підібраний таким чином, щоб літери в лігатурі VG збігалися за розміром з літерами в написі. Змінювати пропорції не рекомендується.

Фірмовий колір
Як основний колір пропонується «темно-сливовий». Це величний відтінок сповнений тріумфальності. На ньому вигідно виглядатиме тиснення «золотом».
Як додатковий колір пропонується «м'ятно-сірий» для акцидентних робот.