АНАЛІЗ САЙТУ

01

ПРОФЕСІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД

Витрати на рекламу повинні окупатися, збільшувати продажі та приносити прибуток.
02

ВІДВІТНИКИ САЙТУ ЗАМОВЛЯЮТЬ МЕНШЕ, НІЖ ХОТІЛОСЯ Б

У вашого сайту є великий показник відвідуваності, але коефіцієнт конверсій прагне нуля.
03

КОНКУРЕНТИ ПРОДАЮТЬ У РАЗИ БІЛЬШ

У конкурентів гірше сайт і менше трафіку, але вони продають у рази більше, ніж ви.

АНАЛІЗ САЙТУ ВКЛЮЧАЄ SEO-АУДИТ САЙТУ, USABILITY-АНАЛІЗ, АНАЛІЗ ОПТИМІЗАЦІЇ І ТЕХНІЧНИЙ АНАЛІЗ

Аудит сайту необхідний для покращення ефективності, підвищення конверсії ресурсу та збільшення продажів. На помилках можна й треба вчитися, особливо у власних. Ми пропонуємо замовити аналіз сайту до того, як недоліки функціоналу та дизайну майданчика, а також недосконалість маркетингової стратегії перетворять ваш онлайн-бізнес на збиткову витівку.
Usability аналіз сайту

Usability аналіз сайту дозволяє визначити наскільки сайт дружній та зручний для кінцевого користувача. За нашим досвідом, у 80% випадків саме фактори usability є основною причиною низької конверсії та нестачі замовлень. Під час юзабіліті аудиту ми аналізуємо — поведінка відвідувачів сайту, наскрізні елементи сайту, основні посадкові сторінки сайту, конверсійні елементи, навігацію сайту від входу до конверсійної точки, якість контенту сайту перевіряється на доступність (тексти в розділах «Умови роботи», «Оплата та доставка» і т.п. .). Результатом юзабіліті аудиту є список рекомендацій щодо виправлення помилок та впровадження покращень на аналізований сайт.

SEO-аналіз сайту

SEO-аналіз сайту дозволяє визначити якість оптимізації сайту, вчасно скоригувати стратегію SEO-просування, і як наслідок, отримати найкращі результати трафіку та зростання позицій. У ході SEO-аудиту ми ретельно аналізуємо понад 100 seo-показників сайту серед яких семантичне ядро сайту, показники індексації сайту пошуковими системами, профіль профіль сайту унікальність контенту та мета-дані. В рамках цього блоку робіт є обов'язковим доступ до Google Analytics для оцінки відвідуваності ресурсу та аналізу ефективності джерел та каналів трафіку.

Технічний аналіз сайту

Технічний аналіз сайту дозволяє оцінити надійність CMS сайту, придатність для основних завдань web-проекту, виявити вразливості CMS сайту та спрогнозувати поведінку під навантаженням. Технічний аудит сайту включає аналіз наступних параметрів — швидкість завантаження сторінок сайту, валідність верстки, биті посилання, сторінки помилок, діагностика оптимізації верстки сайту для різних пристроїв та відповідність cms сайту поставленим завданням. Обов'язковим блоком технічного аудиту сайту є тестування сайту під навантаженням. Для цього ми імітуємо високу відвідуваність сайту, аналізуємо отриману статистику та даємо висновок.

Замовити аудит сайту
аудит usability сайту технічний аудит seo

ЯКІ ПАРАМЕТРИ САЙТУ АНАЛІЗУЮТЬСЯ?

Замовити аудит

Передусім ми оцінюємо ключовий параметр успішності ресурсу – ROI (показник повернення інвестицій). Він розраховується з урахуванням витрат на всі види інтернет-реклами з метою покращення ефективності рекламних кампаній, а також оптимізації бюджету, відведеного на контекстну рекламу, SMM, SEO тощо.

Найпопулярніші рекомендації:

  • повний або частковий редизайн сайту;
  • реорганізація стратегії присутності в мережі;
  • перегляд маркетингової стратегії компанії.

Ми переконалися на власній практиці, що часом навіть незначні зміни структури, навігації чи процесу оформлення замовлення можуть підвищити конверсію та підняти продажі.

Крім того, ми проводимо порівняльний аналіз показників вашого сайту з ресурсами прямих конкурентів та провідних сайтів тематики. На послугу "Аналіз сайту" ціна залежить від поставлених завдань, а також від обсягу та структури майданчика.

Проведемо аудит айту і дамо рекомендації щодо покращення сайту, які приведуть ваш проект до зростання конверсії та доходу

Замовити послугу

Ключові клієнти

Наші клієнти знаходяться в наступних країнах:
Україна, США, Канада, Польща, Австралія, Великобританія, Болгарія, Бельгія, Іспанія, Швейцарія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Англія, Румунія, Латвія, Литва, Естонія, Казахстан, Саудівська Аравія, ОАЕ, Оман, Йорданія, Ліван, Пакистан, Індія, Таїланд, Лаос, В'єтнам, Малайзія, Індонезія, Філіпіна, Мексика, Чилі, Бразилія, Колумбія.