Корпоративний сайт компанії Веза-Україна

Про клієнта: ВЕЗА-Україна – найбільше виробниче підприємство у галузі кліматичного обладнання.

Завдання: розробка корпоративного сайту з урахуванням індивідуальних вимог до двигуна.

Корпоративный сайт компании Веза-Украина

Тримовний ресурс з кастомними модулями включає безліч розділів, орієнтованих на завоювання лояльності потенційного клієнта шляхом його вичерпного інформування про діяльність компанії. Наприклад, на сторінці «Сертифікати» є різні документи, які засвідчують високу якість продукції. Користувачам також доступний розділ відео з різними промо-роликами компанії. Остаточно затвердити відвідувача сайту на думці про бездоганність репутації підприємства, покликана сторінка «Гарантії».

У портфоліо розміщені найкращі роботи компанії з детальним описом об'єкта, послуг монтажу та фотографіями наданого обладнання.

Разработка страницы Портфолио

Каталог продукції зручно сортований на підрозділи, з розгорнутим описом властивостей та сфери застосування кожного товару. Для зручності користувачів передбачений зручний пошук та спеціальний розділ з опитувальними листами для самостійного попереднього підбору та розрахунку обладнання. Відвідувач може поставити запитання, скориставшись формою зворотного зв'язку, та ознайомитись з опублікованими на сайті відповідями для інших користувачів.

Создание страницы каталога

Для замовлення обладнання майбутній клієнт має підписати низку договорів. На сайті підприємства можна ознайомитись з їх змістом та завантажити шаблони необхідних документів.

Разработка дизайна страницы Документы

Для економії часу в однойменному розділі відвідувачі сайту можуть завантажити документи, опитувальні листи, що їх цікавлять, і всю інформацію про товари з певних категорій каталогу. Адміністратор ресурсу може призначати права користувачам, наприклад, обмежувати доступ незареєстрованих користувачів до розділу «Завантажити».

Дизайн страницы Скачать

Верхні банери у кожному розділі можна міняти на нові через систему керування сайтом. За бажанням клієнта ми зробили ресурс адаптивним навіть у Internet Explorer 5+.

Адаптивный дизайн сайта