★Чому створення сайту підприємства потрібно замовити у студії Webakula?

04.02.2011

Створення сайту підприємства – це насамперед відмінний рекламний хід для компанії та надійні інвестиції коштів.

Які переваги створення сайту для підприємства?

Удосконалення технологій та конкуренція на ринку призвели до того, що зараз практично кожна серйозна компанія має свій сайт.

За допомогою сайту про вас і вашу діяльність зможе дізнатися весь світ, адже сайт на очах у будь-якій точці планети, у будь-який час доби. Ви відпочиваєте, а в цей час сайт працює. Як тільки споживач зважився на придбання, сайт до послуг.

Потенційні клієнти можуть дізнаватися та зв'язуватися з вами поштою, телефоном, факсом, e-mail, за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщеної на сайті. Чим більше докладної інформації представлено на сайті компанії, про способи купівлі, доставки товарів та іншої корисної для відвідувачів інформації, тим краще.

Витрати на створення сайту можна порівняти з витратами на одну публікацію реклами в друкованих виданнях, але, на відміну від ЗМІ, сайт працюватиме та залучатиме нових відвідувачів протягом усього часу його існування в Інтернеті.

Наявність сайту дозволить споживачам, партнерам, інвесторам, зацікавленим у пропонованій продукції чи послугах знайти вас.

  • Сайт сприяє підтримці позитивного іміджу підприємства.

  • Створення професійного сайту сприяє просуванню бізнесу та збільшенню кількості споживачів.

  • Сайт - ще одна можливість дізнатися про вас ближче і зв'язатися з вами.

  • Висока ефективність реклами.

  • Залучення нових клієнтів та ділових партнерів.

Створення сайту підприємства здійснюється фахівцями компанії Webakula із творчим неординарним підходом до розробки ексклюзивного дизайну. При цьому наші співробітники не лише надають докладні консультації щодо подальшого розвитку та просування сайту, але й успішно здійснюють просування веб-сайту у найбільш популярних пошукових системах.

Кожна наша робота досить оригінальна, щоб її аналогів не було в Інтернеті. Створення сайтів у нашій студії супроводжується розробкою не тільки авторського дизайну, а й простою, зручною навігацією, завдяки чому кожному відвідувачу вашого сайту буде легко та зрозуміло орієнтуватися на ньому.

Створення сайту стане продовженням вашої компанії в Інтернеті, і студія дизайну Webakula завжди готова допомогти! Розробка сайтів нашою студією для підприємств України, Росії та країн ближнього зарубіжжя – це завжди висока якість, оригінальність, індивідуальний підхід та гнучка цінова політика.

Останнє в нашому блозі

Інтернет маркетинг
04.11.2019