Розвиваючі програми для дизайнерів

27.12.2012
Розвиваючі програми для дизайнерів

Кожен дизайнер зобов'язаний доцільно розподіляти свій час і використовувати його максимально з користю. Але і про відпочинок забувати не варто - чергуйте роботу з приємними розвагами, з яких ви зможете також отримати користь.

Ми хочемо поділитися цікавими та навчальними сервісами, які чудово зможуть розважити web-розробників, а також принесуть користь у вдосконаленні навичок володіння пікселем та допоможуть розвинути нові.

 1. Kern Type
 2. Ця гра дозволить дізнатися, наскільки добре ви знайомі з кернінгом і спробувати його на практиці. Рухайте літери в слові залежно від їхньої форми, щоб вийшло найбільш гармонійне поєднання.

  Kern Type Перейти до гри

 3. Shape type
 4. У цій грі необхідно виправити форму літери заданого шрифту до правильного уявлення. За допомогою цієї гри ви зможете отримати знання про будову букв.

  Shape type Перейти до гри

 5. Color
 6. Це цікава гра з кольором. Тут вам потрібно за вказаний час визначити заданий колір та вибрати його із палітри.

  Color Перейти до гри

 7. Font Game
 8. Для того щоб зіграти в цю гру, вам необхідно знати багато шрифтів і звичайно відрізняти їх один від одного.

  Font Game Перейти до гри

 9. Kill Comic Sans
 10. Багато дизайнерів і веб-розробників, м'яко кажучи, не люблять шрифт Comic Sans. У цій грі ви можете виплеснути свою злість у бік цього шрифту.

  Kill Comic Sans Перейти до гри

 11. Fun Typography Game
 12. Ця гра також вимагає знання різних шрифтів. Суть гри в тому, що вам називають шрифти і ви повинні стріляти у правильний.

  Fun Typography Game Перейти до гри

 13. What the Hex?
 14. У цій грі ви повинні визначити колір за заданим значенням hex.

  What the Hex? Перейти до гри

 15. Neon Flames
 16. Це незвичайний сервіс для малювання захоплюючої краси неонових вихорів. Додаток розробив Джонас Вагнер із Цюріха для імітація зоряного неба та генерування скупчень. Якщо ви любите різні космічні штуки, ви обов'язково оціните і сайт Neon Flames.

  Neon Flames Перейти до гри

Останнє в нашому блозі

Інтернет маркетинг
04.11.2019