Всі види інтернет-реклами та створення сайтів у студії Webakula

21.01.2011

Сьогодні важко уявити ефективний розвиток бізнесу без використання Інтернету, який давно та надійно став невід'ємною частиною життя людей у всьому світі. І багато з них займаються тим, що продають або купують якісь товари (послуги). І саме Інтернет найбільш якісно справляється із завданням збільшення продажів, що досягається завдяки потужній інтернет -рекламі , а створення сайту компанії допомагає її реалізувати.

Важливо не лише привернути увагу аудиторії, зацікавити її, а й спонукати скористатися послугами чи придбати товар. Інтернет- реклама, створення сайтів у студії Webakula вирішують це завдання на високому професійному рівні.

Основні види інтернет-реклами:

  • Просування сайту в пошукових системах
  • контекстна реклама
  • Банерна реклама
  • Розміщення текстової реклами на тематичних сайтах
  • Соціальний маркетинг (SMO)

Просування сайту в пошукових системах - це низка певних дій, основною метою яких є виведення сайту на перші позиції у видачі пошукових систем за певними ключовими словами та фразами. Іншими словами, пошукове просування робить зрозумілим сайт пошуковим роботам та забезпечує приплив відвідувачів на сайт.

Контекстна реклама - реклама, яка відповідає тематиці, цікавою на даний момент певному колу користувачів. Найбільш ефективним способом проаналізувати інтереси користувачів є пошукові системи, де контекстна реклама прив'язується до тематичних запитів користувачів. Таким чином, цей вид реклами орієнтований чітко на зацікавлених користувачів.

Банерна реклама – реклама у вигляді графічного зображення на сайті. Забезпечує широке охоплення аудиторії, при цьому виконує функції іміджевої реклами.

Розміщення реклами на тематичних сайтах спрямоване на залучення конкретної цільової аудиторії. Тематичні сайти відвідують користувачі, пов'язані спільними інтересами та, як правило, регулярно. В результаті відбувається широке охоплення потрібної аудиторії за порівняно низької вартості.

Соціальний маркетинг - останнім часом SMO (Social Media Optimization) швидкими темпами набирає популярності. Це розкрутка сайту у соціальних мережах, форумах, блогах та інших спільнотах. Реклама у соціальних мережах здатна залучити масову цільову аудиторію за мінімальних грошових вкладень.

Кожен із вищенаведених видів реклами по-своєму ефективний, але максимального ефекту можна досягти, якщо використовувати всі різновиди реклами в комплексі. У будь-якому випадку, щоб ваш сайт приносив прибуток, над ним потрібно регулярно працювати і проявляти безперервну рекламну активність.

Останнє в нашому блозі

Інтернет маркетинг
04.11.2019